google-site-verification=jedLQAivysdtr-V_ACcGuLCJD3C1Q8EBz8AImgOMJoM

Stavby inženýrských sítí

1. jihomoravská stavební s.r.o. se zaměřujeme na stavby inženýrských sítí jako jsou vodovodní a dešťové kanalizace a kanalizační řady, retenční nádrže či vsakovací systémy.

Ve spolupráci s partnery také realizujeme vodovodní potrubí a domovní či areálové přípojky. Dokážeme pro vás zhotovit také veřejné osvětlení, plynovod nebo třeba internet.

Zabýváme se kompletní dodávkou vodovodních a dešťových kanalizací, odvodněním komunikací, budováním vsaků a retenčních nádrží nebo systémem RAUSIKO od výrobce REHAU. Práce provádíme jak ručně, tak s mechanizací a na “zelené louce” vybudujeme tyto sítě v krátkém čase. 

V případě výskytu jakýchkoliv problémů jsme vždy našli řešení, které předkládáme investorovi a často je pak vybráno jako nejvýhodnější. Známe problémy, které mohou nastat se sanací komunikací, odvodněním území nebo obetonováním kanalizací, máme s nimi své zkušenosti a víme, jak je řešit. Dokázali jsme například snížit našemu klientovi náklady na opravu kanalizace kvůli špatné projektové dokumentaci cizího dodavatele o dvě třetiny.

Ve spolupráci s místními správci vod zhotovíme a předáme na zasíťovaném území kompletní vodovod. Stejně tak zhotovíme veřejné osvětlení, plynovod, internet a další potřebné sítě.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost prací, bezstarostnost a efektivní práce za dobré peníze.

Nabízené služby

Kromě staveb inženýrských sítí vám pomůžeme se všemi druhy pozemních staveb » jako jsou bytové a rodinné domy, kancelářské nebo občanské budovy či budovy a systémy pro skladování nebo výrobu. Naší specializací jsou zejména spodní a hrubé stavby, ale provedeme i rekonstrukci nebo kompletní dům na klíč. K tomu vám navíc vyřídíme i dotace Dešťovka » nebo Nová zelená úsporám ».

Pečlivě se sami věnujeme i projekčně přípravné části », která předchází každé stavbě. Vybrat si u nás můžete například z hotových projektů a staveb na klíč nebo si nechat ke stavbě zhotovit projektovou dokumentaci.

Prostřednictvím naší divize Klimatizace – Hustopeče » dokážeme kompletně připravit stavbu na montáž klimatizace a vhodnou klimatizaci vám také dodat, kvalitně namontovat a pravidelně důkladně servisovat.

Kompletní přehled nabízených služeb »

Potřebujete vybudovat inženýrské sítě?