Nabízené služby

Stavební firma 1. jihomoravská stavební s.r.o. vám pomůže s jakoukoli stavební prací na vaší stavběMezi nabízené služby kromě generálních dodávek staveb na klíč i většího rozsahu patří i dílčí provedení různých stavebních prací. Stavby umíme realizovat již od projekce prostřednictvím vlastních projektantů a designérů.

Máme zkušené týmy pracovníků v různých oborech. A pokud sami nemáme dostatek odborných profesionálů, dlouhodobě spolupracujeme se zkušenými a prověřenými partnery v různých oborech. S těmi tvoříme jeden zkušený a odborný tým.

Pozemní stavby

Kromě pozemních staveb rodinných a bytových domů a výstavby kancelářských a občanských budov realizujeme také budovy a systémy pro skladování nebo výrobu, ocelové konstrukce, skladovací automatické regály či vnitřní vestavby do ocelových halKromě stavby provádíme rekonstrukce všech typů budov nebo zateplení fasád. 

Naší specializací jsou zejména spodní a hrubé stavby. U nich dbáme na 3 základní pilíře, které stavbu zásadně ovlivňují: statika, izolace a tepelné mosty. Díky tomu jsme snížili u všech staveb riziko reklamací na minimum.

Podle těchto pilířů stavíme základové deskyvíce na našem specializovaném webu Základové desky Brno »i hrubé stavby, které vám dodáme na klíč včetně střechy či střešní konstrukce a dalších prvků, které si budete přát. Rádi vám vyřídíme dotaci Dešťovka » nebo zbudujeme oplocení, chodníky či nájezdy.  K projektování a výstavbě hrubé stavby, domu na klíč, ale i k rekonstrukci domu vám rádi vyřídíme dotaci Nová zelená úsporám ».

Doporučujeme vám postavit základovou desku a hrubou stavbu od jednoho dodavatele. Snížíte tak čas pro výstavbu, náklady na zařízení a zabezpečení staveniště a odpovědnost bude ležet pouze na jednom dodavateli.

Sami také budujeme chodníky, silnice a parkoviště. Pokládáme zámkové dlažby, obrubníky, mechanicky zpevněné kamenivo (MZK) a všechny podkladní vrstvy. Ve spolupráci s partnery dokážeme za rozumné finance položit betonové či asfaltové povrchy, a to jak v budovách, tak u vnějších prostor.

Více o pozemních stavbách »

Inženýrské sítě

Zaměřujeme se i na inženýrské sítě jako jsou vodovodní a dešťové kanalizace a kanalizační řady, retenční nádrže či vsakovací systémy např. Rausiko. Ve spolupráci s partnery také realizujeme vodovodní potrubí a domovní či areálové přípojky. Dokážeme pro vás zhotovit také veřejné osvětlení, plynovod nebo třeba internet.

Více o inženýrských sítích »

Projekčně přípravná část

Co se týče projektů, můžete si u nás vybrat z hotových projektů a staveb na klíč. Jejich výhodou je jasná a pevná cena, specifikované standardy, stanovené postupy provedení a krátké dodací termíny. Postavíme např. 1 patro bytového domu v hrubé stavbě za 1 měsíc nebo bungalov na klíč připravený k nastěhování za 4 měsíce. 

Dokážeme vám zpracovat projektovou dokumentaci podle vašich požadavků. U staveb, které realizujeme, vám rádi vypracujeme také výkaz výměr, vizualizaci či vyřídíme územní řízení, stavební povolení nebo dotace Dešťovka » či Nová zelená úsporám ».

Více o projekčně přípravné části »

Výhody stavební firmy 1. jihomoravská stavební s.r.o.

  1. Stavby, které jsme sami připravili, stavíme rychle – 1 patro bytových domů zvládneme za 1 měsíc, bungalov na klíč za 4 měsíce.
  2. Komplexní služby od projekce, vizualizace a vyřízení povolení přes výstavbu, generální dodávku materiálů, výhodné financování stavby až po následnou kolaudaci a předání díla v bezvadném stavu.
  3. Naše ceny nejsou nejnižší na trhu, ale firmy poskytující stejný rozsah služeb stojí několikanásobně víc než 1. jihomoravská stavební s.r.o. Díky tomu jsme oblíbení u developerů i soukromých investorů.

Stavební firma 1. jihomoravská stavební s.r.o. » je brněnská firma, která působí v Brně, Hustopečích i na celé jižní Moravě. Existuje řada důvodů, proč stavět s námi ». Mluví za nás i naše reference ». Rádi pomůžeme i vám.

Potřebujete pomoc s vaší stavbou nebo byste rádi využili naše služby?

Napište nám, v čem vám můžeme pomoci. Naši kolegové vás budou kontaktovat zpět a domluví s vámi vše potřebné.