Vyberte stránku
-

Stavební firma Hustopeče

(středisko 1.Jihomoravská stavební)

V našem Hustopečském středisku disponujeme všemi druhy řemeslníků. Dokážeme Vám pomoci s výstavbou domu, topením či elektřinou. Nevíte si rady s technickým řešením? Od toho máme na naší pobočce k dispozici specialisty v oborech projektování a realizace staveb, vodo-topo, elektro a klimatizace, kteří si ví rady v každé situaci. Nevěříte? Zkuste nás kontaktovat a přesvědčte se sami a nebo se za námi rovnou zastavte v našich kancelářích na adrese Husova 3, Hustopeče.

A s čím Vám můžeme pomoci?

Projektování staveb, Stavby all inclusive

Pokud se Vám nelíbí přístup konkurence, kdy Vám prodají předražený projekt na typový dům a za každou další úpravu musíte platit, pokud se chcete vyhnout potížím s nedostatkem financí na konci stavby a riziku nedodělání Vašeho domu není nic lehčího, než se nám ozvat. Každý projekt zpracováváme na základě požadavků a představ klienta a navíc v programu Stavba all inclusive zaručujeme, že si s Vašim rozpočtem na stavbu domu vystačíme. Vedoucí týmu Staveb all inclusive Ing.arch. Hana Rubešová je ambiciozní  projektantka se zkušenostmi z ČR i Severní Ameriky a zájem o její služby je důkazem, že svoji práci dělá opravdu dobře. Míst v programu Stavba all inclusive pro letošní sezonu rychle ubývá, proto se Hance se svým záměrem ozvěte ještě dnes!

Rychlý kontakt:  info@prvnijihomoravska.cz

Stavební divize

Rozsah činností stavební divize je značný, jsme generálním dodavatelem staveb. Není pro nás tudíž problém stavba základů, zdění ze všemožných stavebních materiálů (Ytong, Porotherm, Heluz, KMB Sendwix…), střecha, monolitické stropy, zateplení, hydroizolace nebo třeba zpevněné plochy a parkoviště. V Hustopečích a okolí jsme již několikrát předvedli, že stavět umíme opravdu dobře a rychle. Navíc disponujeme týmem zkušených stavebních inženýrů, kteří Vás dokáží včas varovat před chybami ve Vašem projektu a tím Vám ušetřit nemalé výdaje a problémy. S námi proběhne Vaše stavba bez starostí a navíc se můžete kochat, jak krásně roste před očima.

Rychlý kontakt:   Katřina Sládková – tel.778 072 946 priprava01@prvnijihomoravska.cz

Divize vodo-topo-elektro

Potřebujete topení, rozvody vody, odpadů či elektřiny? Potřebujete radu s výběrem vhodného systému vytápění nebo výpočtem potřebného výkonu? Od toho tu je naše divize vodo-topo-elektro. V rekordním čase jsme například dokázali položit podlahové topení včetně polystyrenu, systémové desky a vylití anhydritem v domě pana Konečného v Hustopečích. S rozvody vody, odpady a nebo elektřinou včetně revize potřebné ke kolaudaci také nemáme žádný problém. Neriskujte zbytečné problémy s nekvalitní a pomalou konkurencí, ozvěte se nám a o řemesla na stavbě máte postaráno!

Klimatizace Hustopeče

Dokážeme napočítat správný výkon klimatizace, pomůžeme s výběrem vhodných tras rozvodů a celou zakázku nakonec sami namontujeme. Stavební příprava na klimatizace již v hrubé stavbě a nebo pravidelný servis a čištění starých klimatizací ale i prodej příjemných vůní do klimatizací. To vše jsme schopni zařídit. Zařídíme pro Vás příjemné klima v domě či bytě a to po celý rok. Více na specializovaném webu klimatizace-hustopece.cz

Rychlý kontakt:   Bc.Monika Pencová, DiS. – 774 453 355, klimatizace@prvnijihomoravska.cz

Zaujalo vás něco z naší nabídky?