Stavební firma pro Jihomoravský kraj

Potřebujete projekt, základovou desku, hrubou stavbu či kompletní dům na klíč? Pak jste tu správně.

V čem jsme dobří

Bytové domy, domy na klíč

Kromě staveb rodinných domů realizujeme i výstavbu bytových domů, kancelářských a občanských budov.

Stavby inženýrských sítí

Postaráme se o zasíťování pozemků, vodovody a veřejné kanalizace nebo veřejné osvětlení

Projekční činnost

Každé stavbě předchází dobrý projekt a ten Vám dokážeme zařídit

Stavební firma pro Brno, Hustopeče a Jihomoravský kraj

Stavební firma 1. jihomoravská stavební s.r.o. nabízí generální i částečné dodávky všech druhů staveb. Přizpůsobíme se vašim přáním a požadavkům. Dodáme vám přesně takový rozsah služeb, jaký potřebujete. Působíme především v Brně, Hustopečích a na jižní Moravě.

Disponujeme týmem zkušených stavebních inženýrů a projektantů, kteří vás dokáží včas varovat před chybami ve vašem projektu, a tím vás ušetřit problémů, a hlavně více nákladů.

Pokud projekt nemáte, získáte zkušeného partnera, který vás provede všemi úskalími. Výsledkem bude stavební povolení, provedení stavby i kolaudace bez jakýchkoliv problémů. Vše od jednoho dodavatele s jednou odpovědností.

V minulých letech jsme se zaměřili na efektivitu vnitřních procesů a kvalitu odváděných prací. Patříme mezi členy Regionální hospodářské komory a jsme na seznamu dodavatelů programu Nová zelená úsporám

Co vše pro vás dokážeme udělat?

9

Pozemní stavby

Pomůžeme vám s jakoukoliv stavební prací na vaší stavbě. Nabízíme vám kompletní servis služeb i dílčí práce, které zrovna potřebujete: od projektu domu, vyřízení stavebního povolení, základové desky » přes hrubou stavbu, příčky, stropy, střechy, přípojky až po finální práce vč. omítek či vymalování nebo třeba chodníky, parkoviště či oplocení pozemku.

9

Výstavby rodinných a bytových domů

Kromě pozemních staveb » rodinných a bytových domů a výstavby kancelářských a občanských budov realizujeme také budovy a systémy pro skladování nebo výrobu či třeba vnitřní vestavby do ocelových hal. Kromě stavby provádíme také rekonstrukce všech typů budov nebo zateplování fasád.

Naší specializací jsou zejména spodní a hrubé stavby. U všech základových desek i hrubých staveb dbáme na 3 základní pilíře, které stavbu zásadně ovlivňují: statika, izolace a tepelné mosty.

9

Inženýrské sítě

Zaměřujeme na také na stavby inženýrských sítí » jako jsou vodovodní a dešťové kanalizace a kanalizační řady nebo třeba veřejné osvětlení, plynovod či internet.

na trhu od roku

Zavolejte nám

“ Projektujeme domy, které stavíme.”

Program Stavby ALL inclusive 

Napište nám

Sídlo firmy

Adresa pobočky Hustopeče:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Husova 3
693 01 Hustopeče

Sídlo firmy a fakturační údaje:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Lidická 1005/23b
602 00, Brno – Veveří

IČ: 293 68 189
DIČ: CZ 2936 8189

+420 778 072 949

info@prvnijihomoravska.cz