1. jihomoravská stavební logo

Stavební firma Hustopeče

Potřebujte projekt, základovou desku, hrubou stavbu či kompletní dům na klíč? Pak jste tu správně. Stavební firma Hustopeče nabízí generální i částečné dodávky všech druhů staveb. Přizpůsobíme se vašim přáním a požadavkům. Dodáme vám přesně takový rozsah služeb, jaký potřebujete.

Disponujeme týmem zkušených stavebních inženýrů a projektantů, kteří vás dokáží včas varovat před chybami ve vašem projektu, a tím vás ušetřit problémů, a hlavně více nákladů. Pokud projekt nemáte, získáte zkušeného partnera, který vás provede všemi úskalími. Výsledkem bude stavební povolení, provedení stavby i kolaudace bez jakýchkoliv problémů. Vše od jednoho dodavatele s jednou odpovědností. 

V minulých letech jsme se zaměřili na efektivitu vnitřních procesů a kvalitu odváděných prací. Patříme mezi členy Regionální hospodářské komory a jsme na seznamu dodavatelů programu Zelená úsporám.

 

Co vše pro vás dokážeme udělat?

Pomůžeme vám s jakoukoliv stavební prací na vaší stavbě. Nabízíme vám kompletní servis služeb i dílčí práce, které zrovna potřebujete: od projektu domu, vyřízení stavebního povolení, základové desky, přes hrubou stavbu, příčky, stropy, střechy, přípojky až po finální práce vč. omítek či vymalování nebo třeba chodníky, parkoviště či oplocení pozemku.

Provádíme také rekonstrukce, vč. projektu a vizualizace, nebo zateplování fasád i s případným porovnání nákladů a úspory energie.

Kompletní seznam nabízených služeb naleznete zde

Proč stavět se Stavební firmou Hustopeče?

 • Jsme brněnská firma s pobočkou v Hustopečích. Působíme především v Brně a na jižní Moravě, ale dokážeme stavět po celé ČR i na západním Slovensku.
 • Přímo v Hustopečích máme projekční oddělení i divizi Klimatizace – Hustopeče.
 • V případě stavby v Hustopečích a blízkém okolí ušetříte za dopravu materiálů i náklady na dělníky (naši lidé jsou především z Hustopečska a Brněnska).
 • Disponujeme vším, co je potřeba pro stavbu – pracovníky i kompletním vybavením vč. těžké techniky.
 • Dokážeme zajistit všechny stavební materiály vč. štěrků a písků nebo vyřešit třeba ukládku hlíny, vč. jejich složení na místě.
 • Zajistíme kompletní staveniště, vč. oplocení proti vstupu nepovolaných osob.
 • Máme sehraný tým profesionálů, proto jednotlivé práce na sebe plynule navazují bez časových prodlev.
 • Výhoda celé stavby od jednoho dodavatele – nemusíte koordinovat více firem nebo řemeslníků, o vše se postaráme my.
 • Rychlost stavby – bungalov dokážeme na klíč postavit od 1. kopnutí do země už do 4 měsíců, stavby se šikmou střechou za 8–9 měsíců.
 • Stavba prochází důkladnou nezávislou kontrolou: pracovní postupy dělníků pečlivě kontroluje stavbyvedoucí nebo hlavní stavební mistr, manažer kvality prověřuje kvalitu použitých materiálů, prováděných prací a dodržování pracovních postupů a ředitel firmy, který je vždy na vaší straně, je vám neustále k dispozici a připraven řešit jakékoliv vaše přání, dává svolení k předání stavby.

Příklady našich realizací

V Hustopečích a okolí jsme již mnohokrát dokázali, že stavět umíme opravdu dobře a rychle.

Rodinný dům v Hustopečích

Termín realizace: 06/2017 – 06/2018

Rozsah realizace:

Realizace spodní stavby vč. základových konstrukcí, přípojek vody a kanalizací, schodiště, opěrných stěn, izolace a příprava pro montáž dřevostavby. Dokončovací práce domu – sádrokartonové konstrukce, tepelné izolace, dlažby a obklady, elektroinstalace, zdravotechnické instalace, vytápění domu, malby a nátěry, terénní venkovní úpravy, základy pro oplocení, chodníky a komunikace.

Bungalov ve Starovičkách

Termín realizace: 10/2017 – 04/2018

Rozsah realizace:

Kompletní výstavba bungalovu na klíč – základové konstrukce, svislé zděné konstrukce, komín, zastřešení, tepelné izolace, samonivelační podlahy, sádrokartonové konstrukce, omítky, dlažby a obklady, pokládka podlah, zateplovací systém, výplně otvorů, zdravotechnické instalace – rozvody vody, kanalizace dešťové a splaškové, topení, přípojky.

Hrubá stavba rekreačního objektu v Lulči u Vyškova

Termín realizace: 06/2018 – 07/2018

Rozsah realizace:

Hrubá stavba 1. podlažního zděného rekreačního objektu vč. zastřešení – výkopy a základové konstrukce, izolace proti vodě, svislé konstrukce, střešní konstrukce, tepelná izolace střechy, samonivelační podlahy, přípojka splaškové a dešťové kanalizace, hrubé terénní úpravy.

Bytové domy Nové Oblekovice

Kromě staveb rodinných domů jsme pracovali mj. i jako generální dodavatel rezidenčního projektu Nové Oblekovice ve Znojmě, kde jsme například realizovali:

 • kanalizační a vodovodní řad, inženýrské sítě, přípojky atd. (08/2018 – 12/2019)
 • silnice (03/2019 – 12/2019)
 • hrubou stavbu bytového domu na klíč (12/2018 – 12/2019)

Nenašli jste vše, co potřebujete vědět? Rádi byste zkonzultovali vaši stavbu?