Rodinný dům PAUL V1 4 + kk

Nízkoenergetický jednopodlažní dům na klíč, zděný z pálených nebo porobetonových tvárnic se sedlovou střechou. Uspokojí  svými nároky na bydlení 4 člennou rodinu.

  • Zastavěná plocha: 137 m2
  • Dispozice: 4 + kk
  • Celkková užitková plocha: 110,75 m2
  • Výška hřebene střechy: 5,8 m
  • Sklon střechy: 25°

Dům na klíč PAUL V1 4+kk, užitná plocha 110,75 m²

Představujeme Vám rodinný dům PAUL V1. Jedná se o nízkopodlažní dům se sedlovou střechou. Dům není podsklepen, obytný prostor je propojen se zahradou. Cílem návrhu bylo vytvořit praktické bydlení, které uspokojí svými nároky 4 člennou rodinu.

Stavba domu na klíč
Stavba domů na klíč
Zděný dům na klíč

1.NP

Přístup do objektu je možný z čelní strany. Tento prostor je krytý proti povětrnostním vlivům díky malému závětří. Vcházíte do zádveří, které slouží jako čistící zóna, zároveň je zde dostatek úložných prostorů po obou stranách místnosti. Po levé straně se nachází samostatné WC. Ze zádveří je přístup na chodbu, která spojuje zbytek místností. Chodba rovněž disponuje úložnými prostory, které lze využít například ke skladování čistících prostředků nebo sezónního oblečení. V levé části objektu je situován obývací pokoj společně s jídelnou a kuchyní. Velká okna zajišťují přístup na zahradu a také opticky rozšiřují a prosvětlují prostor. V kuchyni je malá spíž určená pro skladování potravin. Směrem do zahrady jsou rovněž orientovány dva pokoje. Z chodby je možnost vstupu na zahradu přes technickou místnost. Posledními místnostmi jsou koupelna vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a vanou a ložnice, obě jsou orientovány směrem do ulice.

Nízkoenergetický dům na klíč – pohledy

Pohled jižní

Pohled severní

Pohled východní

Pohled východní

Další katalogové domy na klíč

Rodinný dům na klíč Joseph 4+kk

Rodinný dům na klíč Joseph se zastavěnou plochou 137 m² je navržený pro 4 – 5 člennou rodinu. Dům je navržen v nízkoenergetickém standardu se zateplením. Jedná se o dvoupodlažní dům se sedlovou střechou.

Stavba domů na klíč

Rodinný dům na klíč Paul V1 4+kk

Rodinný dům na klíč Paul V1 se zastavěnou plochou 137 m² je navržen pro 4 člennou rodinu. Zděný dům je navržen v nízkoenergetickém standardu se zateplením. Jedná se o jednopodlažní dům se sedlovou střechou.

Rodinný dům na klíč SMART 5+kk

Rodinný dům na klíč SMART se zastavěnou plochou 90 m² a užitkovou plochou 146 m² je navržen pro 4 – 5 člennou rodinu. Nízkoenergetický dům zděný z pálených cihel nebo pórobetonových tvárnic se zateplením.

Napište nám

Sídlo firmy

Adresa pobočky Hustopeče:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Husova 3
693 01 Hustopeče

Sídlo firmy a fakturační údaje:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Lidická 1005/23b
602 00, Brno – Veveří

IČ: 293 68 189
DIČ: CZ 2936 8189

+420 778 072 949

info@prvnijihomoravska.cz