Stavby ALL INCLUSIVE 

Projektujeme domy, které stavíme
v Jihomoravském kraji a přilehlém okolí.

Máte-li vlastní pozemek a chcete začít stavět,
jste na správném místě!

Výhody

Vlastní projekční oddělení

Stavíme domy na klíč podle vlastní projektové dokumentace.

Zkušený tým stavařů

Naši lidé mají letité zkušenosti ve stavebním oboru, známe je osobně

Individualizace projektů

Časová úspora je klíčová, věnujeme se individualizaci již hotových projektů, které jsme postavili.

Preferujeme osobní setkání. Domluvte si schůzku.

Stavby zděných domů na klíč včetně projektu

Stavba rodinného domu je velký krok, který pro nezkušeného člověka bez hlubší znalosti problematiky stavebnictví může znamenat noční můru. Tím že si vyberete stavební program Stavby All Inclusive ®, všechny starosti přenecháte nám.

A už nebudete muset hledat:

 • Projektanta
 • Statika
 • Energetického specialistu
 • Požárně bezpečnostního technika
 • Geodeta
 • Osobu co Vás provede procesem povolení stavby
 • Geologa
 • Kominíka
 • Stavební firmu
 • Vodaře
 • Topenáře
 • Osobu co zařídí připojení vody a elektrické energie
 • Elektrikáře
 • Obkladače
 • Tesaře
 • Pokrývače
 • Klempíře
 • Revizního technika

Ušetřete čas při stavbě rodinného domu na klíč

Už během získávání stavebního povolení pracujeme na přípravě realizace a vše domlouváme dopředu, tak abychom stavbu mohli efektivně a rychle realizovat. Náš harmonogram práce je velmi intenzivní. Po získání stavebního povolení spouštíme realizaci do pár dnů a stavba roste před očima. Jsme placení od toho co postavíme, ne od hodiny, proto stavíme rádi a vyhýbáme se dlouhým prodlevám.

Jak mohu ušetřit čas?

Jakmile podepíšeme smlouvu, roztáčíme naše soukolí a začínáme s koordinací činností, tak aby na sebe navazovali, objednáváme materiál.

Zajišťujeme stavební přípojky

Ihned po získání stavebního povolení zajišťujeme stavební přípojky, na stavbě potřebujete vodu a elektřinu. Zjistíme vodovodní šachtu a stavební přípojku, abychom s obdržením stavebního povolení mohli začít hned stavět.

Koordinace stavebních prací

Stavba musí být jako symfonie právě proto, že obsahuje velké nástrojové obsazení a všechno musí dokonale hrát. Vše na sebe musí navazovat, aby nevznikaly prostoje a zároveň se dodrželi technologické postupy.

Konec výmluv při stavbě na klíč

Co od nás nikdy neuslyšíte: “To musíte za projektantem…”, …”za to může projektant”, …”za to může stavební firma, běžte si to vyřídit tam a tam”… My jsme projektant i zhotovitel v jednom,  stavíme podle naší přípravy vykonávané dopředu v době projektu a proto již máme v okamžiku započetí realizace vše připraveno a domluveno. Nečeká se na materiál ani na řemeslníky.

Vizualizace rodinného domu

U nás uvidíte dům dřív, než jej postavíme. Vyberte si vzhled domu, který jsme už postavili a nebo jej stavíme tak často, že udržujeme jeho cenu stále aktuální a proto Vám dokážeme přesně říct, kolik Vás bude jeho výstavba stát. Dům, který se Vám bude líbit, Vám nakreslíme a individualizujeme. Jeho přesnou podobu Vám ukážeme ve vizualizaci ještě před výstavbou.

Financování stavby na klíč

Pokud potřebujete pomoci s financováním, mohou Vám pomoci naši ověření finanční poradci, s kterými dlouhodobě spolupracujeme. Pokud již máte financování vyřešené, je to pro nás ještě lepší varianta, nic nám totiž nebrání v tom abychom mohli začít stavět. To totiž děláme nejraději. Stavíme!

Individuální projekty

Nenajdete-li v naší nabídce dům, který se Vám bude líbit. Můžeme Vám vytvořit individuální projekt na míru podle Vašich představ a možností. Co od Vás budeme potřebovat? Vaši představu, finanční možnosti a pozemek, na kterém budete chtít stavět.

Co Vám můžeme garantovat?

Už během získávání stavebního povolení pracujeme na přípravě realizace a vše domlouváme dopředu, tak abychom stavbu mohli efektivně a rychle realizovat. Náš harmonogram práce je velmi intenzivní. Po získání stavebního povolení spouštíme realizaci do pár dnů a stavba roste před očima. Jsme placení od toho co postavíme, ne od hodiny, proto stavíme rádi a vyhýbáme se dlouhým prodlevám.

Cenu za zděný dům na klíč

U nás víte dopředu kolik zaplatíte za dům dle našich standardů. Cena od nás je realizační a obsahuje vše co musí dům splňovat, aby jste jej mohli zkolaudovat a spokojeně užívat vy i Vaše rodina.

Termín stavby rodinného domu

Díky tomu, že vše řešíme od projektu a tedy hodně s předstihem, budeme mít postavený dům na klíč mnohem rychleji a díky tomu Vám dokážeme zaručit termín realizace.

Kvalita stavby domu na klíč

Domy stavíme tak, jako bychom si je stavěli sami pro sebe. Dodržujeme kvalitu staveb dle ČSN a odborných postupů, protože sami je máme zapracovány do aktualizovaného kontrolního plánu. A na rozdíl od jiných subjektů, víme kdo na domě pracuje, jakou práci odvádí a také jak se jmenuje.

Chceme se každému domu věnovat pečlivě, proto ročně přijmeme pouze omezené množství domů v tomto programu.

PRO LETOŠNÍ ROK ZBÝVÁ DOMŮ

Jaký je postup výstavby domů v programu All Inclusive?

Přijeďte se k nám do Hustopečí u Brna domluvit, ukážeme Vám co jsme pro Vás schopni udělat a jaké domy, jakým způsobem projektujeme a stavíme. Na výběr máme portfolio domů s cenou, kterou udržujeme v čase a reagujeme na změny v cenách materiálů a práce. Díky tomu víme, za jakou cenu jsme schopni tyto domy postavit.

Máte stavební pozemek?

Pošlete nám parcelu, na které chcete stavět, včetně všech dostupných studií nebo dat z odboru územního plánování a domluvte si s námi osobní schůzku.

Konzultační schůzka

Na první konzultační schůzce, která je bezplatná probereme nabídku a ukážeme Vám co jsme schopni pro Vás udělat.

Nezahálíme stavíme domy na klíč

Pokud se Vám náš program bude líbit a domluvíme se na stavbě domu, začneme pracovat na projektu, řešíme s úřady nezbytná povolení a připravujeme vše potřebné pro výstavbu Vašeho domu!

Vzorové domy v programu Stavby All Inclusive ®

Rodinný dům na klíč Joseph 4+kk

Rodinný dům na klíč Joseph se zastavěnou plochou 137 m² je navržený pro 4 – 5 člennou rodinu. Dům je navržen v nízkoenergetickém standardu se zateplením. Jedná se o dvoupodlažní dům se sedlovou střechou.

Stavba domů na klíč

Rodinný dům na klíč Paul V1 4+kk

Rodinný dům na klíč Paul V1 se zastavěnou plochou 137 m² je navržen pro 4 člennou rodinu. Zděný dům je navržen v nízkoenergetickém standardu se zateplením. Jedná se o jednopodlažní dům se sedlovou střechou.

Rodinný dům na klíč SMART 5+kk

Rodinný dům na klíč SMART se zastavěnou plochou 90 m² a užitkovou plochou 146 m² je navržen pro 4 – 5 člennou rodinu. Nízkoenergetický dům zděný z pálených cihel nebo pórobetonových tvárnic se zateplením.

Napište nám

Sídlo firmy

Adresa pobočky Hustopeče:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Husova 3
693 01 Hustopeče

Sídlo firmy a fakturační údaje:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Lidická 1005/23b
602 00, Brno – Veveří

IČ: 293 68 189
DIČ: CZ 2936 8189

+420 778 072 949

info@prvnijihomoravska.cz