Rodinný dům JOSEPH 4 + kk

Nízkoenergetický dům na klíč, zděný z pálených nebo porobetonových tvárnic. Uspokojí  svými nároky na bydlení 4 – 5 člennou rodinu.

  • Zastavěná plocha: 137 m2
  • Dispozice: 4 + kk
  • Celkková užitková plocha: 110,75 m2
  • Výška hřebene střechy: 5,8 m
  • Sklon střechy: 25°

Dům na klíč JOSEPH 4+kk, užitná plocha 110,75 m²

Představujeme Vám rodinný dům na klíč JOSEPH. Jedná se o dvoupodlažní dům s částečně členěnou sedlovou střechou. Dům není podsklepen, obytný prostor je propojen se zahradou, noční klidová část je umístěna v podkroví. Cílem návrhu bylo vytvořit praktické bydlení, které uspokojí svými nároky bydlení pro 4 – 5 člennou rodinu.

Dům na klíč 4+kk

1 .Nadzemní podlaží
Přístup do objektu je možný z čelní strany. Tento prostor je krytý proti povětrnostním vlivům díky malému závětří. Vcházíte do zádveří, které slouží jako čistící zóna, zároveň je zde dostatek úložných prostorů po obou stranách místnosti. Po pravé straně se nachází samostatné WC. Ze zádveří je přístup na chodbu, která spojuje zbytek místností. Chodba rovněž disponuje úložnými prostory, které lze využít například ke skladování čistících prostředků nebo sezónního oblečení. V levé části objektu je situován obývací pokoj společně s jídelnou a kuchyní. Velká okna zajišťují přístup na zahradu a také opticky rozšiřují a prosvětlují prostor. Na pravé straně najdete také účelnou technickou místnost s dostatkem prostoru pro sušičku s pračkou a technické vybavení domu.

2 .Nadzemní podlaží
Do obytného podkroví vede zalomené schodiště přímo z chodby. Z krátké, účelné chodby se dá dostat do všech místností v tomto patře. Nachází se zde 3 obytné pokoje a koupelna s WC.

Nízkoenergetický dům na klíč – pohledy

Pohled severní

Pohled jižní

Pohled východní

Pohled západní

Další katalogové domy na klíč

Rodinný dům na klíč Joseph 4+kk

Rodinný dům na klíč Joseph se zastavěnou plochou 137 m² je navržený pro 4 – 5 člennou rodinu. Dům je navržen v nízkoenergetickém standardu se zateplením. Jedná se o dvoupodlažní dům se sedlovou střechou.

Stavba domů na klíč

Rodinný dům na klíč Paul V1 4+kk

Rodinný dům na klíč Paul V1 se zastavěnou plochou 137 m² je navržen pro 4 člennou rodinu. Zděný dům je navržen v nízkoenergetickém standardu se zateplením. Jedná se o jednopodlažní dům se sedlovou střechou.

Rodinný dům na klíč SMART 5+kk

Rodinný dům na klíč SMART se zastavěnou plochou 90 m² a užitkovou plochou 146 m² je navržen pro 4 – 5 člennou rodinu. Nízkoenergetický dům zděný z pálených cihel nebo pórobetonových tvárnic se zateplením.

Napište nám

Sídlo firmy

Adresa pobočky Hustopeče:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Husova 3
693 01 Hustopeče

Sídlo firmy a fakturační údaje:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Lidická 1005/23b
602 00, Brno – Veveří

IČ: 293 68 189
DIČ: CZ 2936 8189

+420 778 072 949

info@prvnijihomoravska.cz