1. JIHOMORAVSKÁ STAVEBNÍ s.r.o.

Jsme brněnská firma s tradicí a bohatými zkušenostmi, pod názvem 1. jihomoravská stavební rosteme od roku 2012.
Máme pobočku v Hustopečích a působíme především v Brně, Hustopečích a na jižní Moravě. Stavíme ale po celé ČR i na západním Slovensku.

1. jihomoravská stavební s.r.o. je stavební společnost s projekčním týmem, která pro vás postaví kompletní územní celky – sítě, ulice, chodníky, silnice, budovy, rodinné domy, bytové domy, průmyslové stavby a veřejné prostranství.

Od roku 2012 intenzivně stavíme i dílčí stavební celky jako jsou základové desky a hrubé stavby,  zaměřujeme se i na kompletní bytové či rodinné domy na klíč. Provádíme generální i částečné dodávky novostaveb i rekonstrukcí staveb pozemního stavitelství, ale i stavby inženýrských sítí. Jakoukoliv zakázku umíme skloubit s pečlivým projektováním stavebV rámci divize Klimatizace – Hustopeče navrhujeme a realizujeme řešení pro chlazení či vytápění prostor. Většinu prací provádíme vlastními zkušenými pracovníky, kteří jsou odborně vyškolení a tvoří sehraný tým. 

Ať už jste stavebník nebo velký investor, 1. jihomoravská stavební s.r.o. je pro vás tím pravým partnerem. Zakládáme si na profesionalitě, vysoké kvalitě provedených prací, spolehlivosti a férovém jednání.

CHCETE STAVĚT? MY VÁM POMŮŽEME

Nabízíme generální i částečné dodávky všech druhů staveb. Dodáme vám takový rozsah služeb, jaký přesně potřebujete. Působíme hlavně v Brně, Hustopečích a celé jižní Moravě. Existuje řada důvodů, proč stavět s námi ». Mluví za nás i naše reference ». Rádi pomůžeme i vám.

Pomůžeme vám se všemi druhy pozemních staveb » jako jsou rodinné a bytové domy, kancelářské nebo občanské budovy či budovy pro skladování nebo výrobu. Naší specializací jsou zejména spodní a hrubé stavby, ale provedeme i rekonstrukci nebo kompletní dům na klíč.

Zaměřujeme se také na stavby inženýrských sítí » jako jsou splaškové a dešťové kanalizace, přípojky k vodovodnímu řádu, domovní či areálové přípojky nebo třeba veřejné osvětlení a plynovod.

Realizace základové desky a hrubé stavby od jednoho dodavatele vám přinese řadu výhod.

PROJEKT OD NAŠICH ODBORNÍKŮ

Sami se pečlivě věnujeme projekčně přípravné části », která předchází každé stavbě. Vybrat si u nás můžete například z hotových projektů a staveb na klíč nebo si nechat ke stavbě zhotovit projektovou dokumentaci.

VYUŽIJTE DOTACI PŘI STAVBĚ DOMU!

Plánujete stavět dům s nízkou energetickou náročností a rádi byste využili dotaci Nová zelená úsporám »? My vám bez starostí zařídíme obojí.

Plánujete stavět hrubou stavbu se střechou nebo dům na klíč a chcete u nového domu využít srážkovou či odpadní vodu? Využijte dotaci Dešťovka »! Vyřídíme pro vás dotaci i postavíme dům.

KLIMATIZACE VČETNĚ PŘÍPRAVY MONTÁŽE

Klimatizace do domů, bytů, firem, vinných sklepů či kuchyní. Montáž po celé ČR!

Nadstandardní služby: kvalitní montáž již do 14 dnů, prodloužená záruka 7 let, profesionální servis s 50% slevou po celou dobu životnosti, garance reakce technika do 48 hodin. Nyní akce na klimatizace Toshiba, které v zimě levně a rychle topí! »

Potřebovali byste cenovou nabídku? Máte dotazy? Kontaktujte nás!

  Adresa pobočky Hustopeče:

  1. jihomoravská stavební s.r.o.
  Husova 3
  693 01 Hustopeče

  Sídlo firmy a fakturační údaje:

  1. jihomoravská stavební s.r.o.
  Lidická 1005/23b
  602 00, Brno – Veveří

  IČ: 293 68 189
  DIČ: CZ 2936 8189

  (součást koncernu HRT investing company, SE, IČ: 01968068)