1. jihomoravská stavební s.r.o.

jsme stavební společnost s projekčním týmem, která pro vás postaví kompletní územní celky – sítě, ulice, chodníky, silnice, budovy, rodinné domy, bytové domy, průmyslové stavby a veřejné prostranství.

Co Vám můžeme nabídnout

Developerská výstavba

Jsme generálním dodavatelem stavebních prací pro developerský segment.

Rodinné domy na klíč

Stavíme rodinné domy na klíč podle vlastní projektové dokumentace.

Realizujeme inženýrské sítě

Specializujeme se na zasíťování pozemků a výstavbu inženýrských sítí.

Divize klimatizace

Dodáváme řešení pro chlazení budov, klimatizace do domů a bytů, klimatizace split a multisplit.

Chcete znát cenu za Váš projekt?

Žádný projekt není příliš velký, ani příliš malý

Jsme brněnská firma s tradicí a bohatými zkušenostmi, pod názvem 1. jihomoravská stavební rosteme od roku 2012. Máme pobočku v Hustopečích a působíme především v Brně, Hustopečích a Jihomoravském kraji.

Od roku 2012 intenzivně stavíme i dílčí stavební celky jako jsou základové desky a hrubé stavby, zaměřujeme se i na kompletní bytové či rodinné domy na klíč. Provádíme generální i částečné dodávky novostaveb i rekonstrukcí staveb pozemního stavitelství, ale i stavby inženýrských sítí. Jakoukoliv zakázku umíme skloubit s pečlivým projektováním staveb.

V rámci divize Klimatizace – Hustopeče navrhujeme a realizujeme řešení pro chlazení či vytápění prostor. Většinu prací provádíme vlastními zkušenými pracovníky, kteří jsou odborně vyškolení a tvoří sehraný tým.

Ať už jste stavebník nebo velký investor, 1. jihomoravská stavební s.r.o. je pro vás tím pravým partnerem. Zakládáme si na profesionalitě, vysoké kvalitě provedených prací, spolehlivosti a férovém jednání.

Stavíme od roku

realizovaných projektů

Realizované stavební projekty

Obytný soubor Znojmo – Oblekovice

Termín realizace: 12/2018 – 12/2019

Rozsah realizace:

  • projekt pro realizaci stavby bytového domu (06/2019 – 09/2019)
  • hrubá stavba bytového domu – blok K (12/2018 – 12/2019):

Stavba 3 rodinných domů v Opatovicích

Termín realizace: 2014 – 2015

Rozsah realizace:

Stavba 3 samostatných rodinných domů na klíč vč. příjezdové cesty, parkovacích stání, silnice, oplocení z monolitických dílců a potahovaného pletiva.

Rodinný dům v Hustopečích

Termín realizace: 06/2017 – 06/2018

Realizace spodní stavby vč. základových konstrukcí, přípojek vody a kanalizací, schodiště, opěrných stěn, izolace a příprava pro montáž dřevostavby a následné dokončovací práce domu. 

Generální dodavatel staveb od roku 2012

Potřebujte projekt, základovou desku, hrubou stavbu či kompletní dům na klíč? Pak jste tu správně. Stavební firma 1. jihomoravská stavební s.r.o. nabízí generální i částečné dodávky všech druhů staveb. Přizpůsobíme se vašim přáním a požadavkům. Dodáme vám přesně takový rozsah služeb, jaký potřebujete. Působíme především v Brně, Hustopečích a na jižní Moravě.

Výstavba bytových domů

Zavolejte nám

+420 778 072 949

Pojďme stavět společně!

Máme zkušené týmy pracovníků v různých oborech. A pokud sami nemáme dostatek odborných profesionálů, dlouhodobě spolupracujeme se zkušenými a prověřenými partnery v různých oborech. S těmi tvoříme jeden zkušený a odborný tým.

Pozemní stavby

Kromě pozemních staveb rodinných a bytových domů a výstavby kancelářských a občanských budov realizujeme také budovy a systémy pro skladování nebo výrobu, ocelové konstrukceskladovací automatické regály či vnitřní vestavby do ocelových hal. Kromě stavby provádíme rekonstrukce všech typů budov nebo zateplení fasád

Naší specializací jsou zejména spodní a hrubé stavby. U nich dbáme na 3 základní pilíře, které stavbu zásadně ovlivňují: statika, izolace a tepelné mosty. Díky tomu jsme snížili u všech staveb riziko reklamací na minimum.

Inženýrské sítě

Zaměřujeme se i na inženýrské sítě jako jsou vodovodní a dešťové kanalizace a kanalizační řadyretenční nádrže či vsakovací systémy např. Rausiko. Ve spolupráci s partnery také realizujeme vodovodní potrubí a domovní či areálové přípojky. Dokážeme pro vás zhotovit také veřejné osvětleníplynovod nebo třeba internet.

Projekčně přípravná část

Co se týče projektů, můžete si u nás vybrat z hotových projektů a staveb na klíč. Jejich výhodou je jasná a pevná cenaspecifikované standardy, stanovené postupy provedení a krátké dodací termíny. Postavíme např. 1 patro bytového domu v hrubé stavbě za 1 měsíc nebo bungalov na klíč připravený k nastěhování za 4 měsíce. 

Napište nám

Sídlo firmy

Adresa pobočky Hustopeče:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Husova 3
693 01 Hustopeče

Sídlo firmy a fakturační údaje:
1. jihomoravská stavební s.r.o.
Lidická 1005/23b
602 00, Brno – Veveří

IČ: 293 68 189
DIČ: CZ 2936 8189

+420 778 072 949

info@prvnijihomoravska.cz