Stavební firma – Brno, Hustopeče, jižní Morava

Potřebujte projekt, základovou desku, hrubou stavbu či kompletní dům na klíč? Pak jste tu správně. Stavební firma 1. jihomoravská stavební s.r.o. nabízí generální i částečné dodávky všech druhů staveb. Přizpůsobíme se vašim přáním a požadavkům. Dodáme vám přesně takový rozsah služeb, jaký potřebujete. Působíme především v Brně, Hustopečích a na jižní Moravě.

Disponujeme týmem zkušených stavebních inženýrů a projektantů, kteří vás dokáží včas varovat před chybami ve vašem projektu, a tím vás ušetřit problémů, a hlavně více nákladů. Pokud projekt nemáte, získáte zkušeného partnera, který vás provede všemi úskalími. Výsledkem bude stavební povolení, provedení stavby i kolaudace bez jakýchkoliv problémů. Vše od jednoho dodavatele s jednou odpovědností.

V minulých letech jsme se zaměřili na efektivitu vnitřních procesů a kvalitu odváděných prací. Patříme mezi členy Regionální hospodářské komory a jsme na seznamu dodavatelů programu Nová zelená úsporám

 

Co vše pro vás dokážeme udělat?

Pomůžeme vám s jakoukoliv stavební prací na vaší stavbě. Nabízíme vám kompletní servis služeb i dílčí práce, které zrovna potřebujete: od projektu domu, vyřízení stavebního povolení, základové desky » přes hrubou stavbu, příčky, stropy, střechy, přípojky až po finální práce vč. omítek či vymalování nebo třeba chodníky, parkoviště či oplocení pozemku.

Kromě pozemních staveb » rodinných a bytových domů a výstavby kancelářských a občanských budov realizujeme také budovy a systémy pro skladování nebo výrobu či třeba vnitřní vestavby do ocelových hal. Kromě stavby provádíme také rekonstrukce všech typů budov nebo zateplování fasád.

Naší specializací jsou zejména spodní a hrubé stavby. U všech základových desek i hrubých staveb dbáme na 3 základní pilíře, které stavbu zásadně ovlivňují: statika, izolace a tepelné mosty.

Zaměřujeme na také na stavby inženýrských sítí » jako jsou vodovodní a dešťové kanalizace a kanalizační řady nebo třeba veřejné osvětlení, plynovod či internet.

Pečlivě se sami věnujeme i projekčně přípravné části », která předchází každé stavbě. Vybrat si u nás můžete například z hotových projektů a staveb na klíč nebo si nechat ke stavbě zhotovit projektovou dokumentaci.

Kompletní seznam nabízených služeb »

Proč stavět se stavební firmou 1. jihomoravská stavební s.r.o.?

 • Jsme brněnská firma s pobočkou v Hustopečích. Působíme především v Brně, Hustopečích a na jižní Moravě, ale dokážeme stavět po celé ČR i na západním Slovensku.
 • Přímo v Hustopečích máme projekční oddělení i divizi Klimatizace – Hustopeče ». Dokážeme kompletně připravit stavbu na montáž klimatizace a vhodnou klimatizaci vám také dodat, kvalitně namontovat a pravidelně důkladně servisovat.
 • V případě stavby v Hustopečích a blízkém okolí ušetříte za dopravu materiálů i náklady na dělníky (naši lidé jsou především z Hustopečska a Brněnska).
 • Disponujeme vším, co je potřeba pro stavbu – pracovníky i kompletním vybavením vč. těžké techniky.
 • Dokážeme zajistit všechny stavební materiály vč. štěrků a písků nebo vyřešit třeba ukládku hlíny, vč. jejich složení na místě.
 • Zajistíme kompletní staveniště, vč. oplocení proti vstupu nepovolaných osob.
 • Máme sehraný tým profesionálů, proto jednotlivé práce na sebe plynule navazují bez časových prodlev.
 • Výhoda celé stavby od jednoho dodavatele – nemusíte koordinovat více firem nebo řemeslníků, o vše se postaráme my.
 • Rychlost stavby – bungalov dokážeme na klíč postavit od 1. kopnutí do země už do 4 měsíců, stavby se šikmou střechou za 8–9 měsíců.
 • Stavba prochází důkladnou nezávislou kontrolou: pracovní postupy dělníků pečlivě kontroluje stavbyvedoucí nebo hlavní stavební mistr, manažer kvality prověřuje kvalitu použitých materiálů, prováděných prací a dodržování pracovních postupů a ředitel firmy, který je vždy na vaší straně, je vám neustále k dispozici a připraven řešit jakékoliv vaše přání, dává svolení k předání stavby.

Příklady našich realizací

V Hustopečích a okolí jsme již mnohokrát dokázali, že stavět umíme opravdu dobře a rychle.

Více referencí a fotek staveb »

Rodinný dům v Hustopečích

Termín realizace: 06/2017 – 06/2018

Rozsah realizace:

Realizace spodní stavby vč. základových konstrukcí, přípojek vody a kanalizací, schodiště, opěrných stěn, izolace a příprava pro montáž dřevostavby. Dokončovací práce domu – sádrokartonové konstrukce, tepelné izolace, dlažby a obklady, elektroinstalace, zdravotechnické instalace, vytápění domu, malby a nátěry, terénní venkovní úpravy, základy pro oplocení, chodníky a komunikace.

Hrubá stavba rekreačního objektu v Lulči u Vyškova

Termín realizace: 06/2018 – 07/2018

Rozsah realizace:

Hrubá stavba 1. podlažního zděného rekreačního objektu vč. zastřešení – výkopy a základové konstrukce, izolace proti vodě, svislé konstrukce, střešní konstrukce, tepelná izolace střechy, samonivelační podlahy, přípojka splaškové a dešťové kanalizace, hrubé terénní úpravy.

Rekonstrukce rodinného domu v Lysicích

Termín realizace: 2013 – 2014

Rozsah realizace:

Kompletní přestavba domu: bourací práce v interiéru i exteriéru, odstranění starých podlah a zdění, kompletní přístavba části domu a zdění, omítnutí interiéru vč. vymalování, stavba střechy a rekonstrukce staré střechy, zateplení střechy a fasády, nová omítka, nové podlahy vč. zateplení, obložení fasády, obklady, zařizovací předměty, dodávka a montáž EURO oken a vnitřních dveří, zhotovení systémů topení, rozvody vody a elektroinstalace, zabezpečovací systém.

Obytný soubor Znojmo – Oblekovice

Kromě staveb rodinných domů jsme pracovali mj. i jako generální dodavatel rezidenčního projektu Nové Oblekovice ve Znojmě, kde jsme realizovali:

 • inženýrské sítě (08/2018 – 12/2019) – kanalizační a vodovodní řad, přípojky atd.
 • komunikace (03/2019 – 12/2019) – obrubníky, dlažby chodníků a parkovacích stání, silnice, veřejné osvětlení atd.
 • projekt pro realizaci stavby bytového domu (06/2019 – 09/2019) – realizace projekčních prací pro realizaci stavby bytového domu
 • hrubá stavba bytového domu na klíč – blok K (12/2018 – 12/2019):
  – hrubá stavba bytového domu vč. výkopových a zemních práci (konstrukce VELOX), komplení konstrukce střechy vč. izolace, dešťová kanalizace vč. přípojek a vsakovacích galerií.

Nenašli jste vše, co potřebujete vědět? Rádi byste zkonzultovali vaši stavbu?