Vyberte stránku
-

Stavby all inclusive

Co jsou to Stavby All inclusive®?

Program Stavby All inclusive® je dodavatelský program, kdy jako jeden dodavatel zhotovíme kompletní stavbu na klíč, včetně zpracování projektu a získání všech potřebných povolení.

Tento program je výhodný při budování individuálních projektů a patří mezi nejbezpečnější stavební programy, které dnešní trh nabízí.

Největší výhodou programu Stavby All inclusive® je fakt, že cena domu či budovy je zpracována opravdu na míru a přání klienta. Projekt domu či objektu je přitom koncipován tak, aby odrážel Vaše požadavky a nic tedy nechybělo. Klade se důraz na optimální spotřebu energií a hledá se maximální možná energetická úspora.

Navíc Vám uděláme vizualizaci domu, koupelny i toalety dopředu než bude instalována a vy tak uvidíte co se bude stavět a jak to bude asi vypadat.

Navíc zpracování kompletní projektové dokumentace realizační nám umožňuje dostatečný čas plánovat stavbu dopředu. Tomu přizpůsobit též harmonogram a všechny potřebné práce. Výsledkem pak může být poměrně rychlá realizace výstavby. Rodinný dům, tak lze postavit i třeba za 5 měsíců.

Pokud již máte projektovou dokumentaci hotovou:

Při přípravě a plánování stavby se pečlivě věnujeme stávajícímu projektu. Stává se, že občas narazíme na chyby nebo části projektu, které nelze provést, tzn. „papír snese vše“ a projektant, který Vám projektovou dokumentaci zpracovával byl spíše teoretik než člověk z praxe. Některé z těchto chyb se opakují a my už víme, kde je hledat a na co si dát pozor.  Většinou se tyto chyby objevují při zakládání staveb.

Takové chyby z 90% prodraží celou stavbu.

V programu Stavby All inclusive® dbáme na pečlivou kontrolu a takových chybám se vyhýbáme včas.

Zaujala vás nabídka staveb all inclusive?