Vyberte stránku
-

Projektování

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace je základní článek pro realizaci jakéhokoliv díla, ať už jde o novostavbu nebo rekonstrukci. Projektové dokumentace mají různé formy podle toho k jaké technologii se vztahují, a nebo podle stupně rozpracovanosti díla. Projektová dokumentace musí obsahovat všechny její náležitosti pro provedení díla a následný bezpečný provoz dle platných norem.

U nás Vám projektovou dokumentaci zpracuje autorizovaný inženýr podle Vašich požadavků.

Výkaz výměr

Máte již vypracovanou projektovou dokumentaci doporučujeme Vám opatřit si k němu výkaz výměr, nebo také někdy uváděný jako položkový rozpočet. Z takového výkazu výměr by měly být zřejmé jednotlivé položky včetně výpočtu jejich množství. Například kolik bude mít Vaše koupelna m2 a kolik m3 betonu, kolik kusů cihel a překladů je třeba objednat a nejen to. Každá položka také obsahuje cenu za jednotku a cenu celkem. Vy tak víte, kolik za každou část máte zaplatit a kolik Vás jednotlivá část díla bude stát.

Ne každý projektant Vám jako součástí dodávky projektové dokumentace vypracuje i výkaz výměr. Pokud součástí projektu není, je velmi pravděpodobné, že neznáte ani cenu stavby. Také si jeho absencí zakládáte na případné problémy s vícepracemi a jejich doúčtováním.

Pokud již výkaz výměr máte zpracovaný, zašlete nám jej prostřednictvím kontaktního formuláře a my Vám rádi na jeho základě zpracujeme naši cenovou nabídku.

Potřebujete projekt?